Samsung Atakum AVM / Samsun

samsung

Samsung Atakum AVM / Samsun

Samsung, insana ve teknolojiye değer veriyor. Samsung markası devamlı değişim içinde olan teknolojik yenilikleri yakalamanın ve ona uyum sağlamanın en doğru yoludur. Buluşlarının ve ürünlerinin hepsinin ortak paydası, insan hayatına değer katmak. Her ürün bir önceki ürünün daha çok gelişmişi ve yenilenmişi. Artık Samsung bir dünya medeniyeti…

Karadeniz’in ticaret merkezi olan Samsun’da; bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Atakum CityMall AVM’de bulunan Samsung mağazamız 2020 yılında Yaşarlar Samsung ailesine katıldı. Yörenin en cazibeli alışveriş merkezi CityMall kısa zaman içinde teknoloji merkezi olarak mağazamızı belirledi. Aktif satış alanı 320 metrekare, zaten mağazamıza geldiğinizde göreceksiniz; modern, pırıl pırıl ve tertemiz.Her ürün yerli yerinde ve sizlerin beğeninizi bekliyor. Modern mağaza konsepti ve konumu ile büyük beğeni toplayan mağazamız;en çok ihtiyaç duyulan ve beğeni kazanmış birçok ürünün yanında beyaz eşya, TV, cep telefonu, mobil ürünler ve klima gibi zengin bir ürün grubuyla hizmet vermektedir.

Çalışkan satış personelimizin gayretleri ve Samsung markasının albenisi ile Samsun’un ve yakın bölge halkının ve gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Samsung CityMall mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: Citymall AVM Zemin Kat, Atakum / SAMSUN
Telefon: 0532 595 0097
E-posta: atakumsamsung@yasarlargrup.com