Bosch Bulancak / Giresun

bosch

Bosch Bulancak / Giresun

Bosch “Yaşam için teknoloji…” felsefesiylekendini bir kez daha ispat etmiş oldu. Tüm dünya tarafından biliniyor ki Bosch müşterisi özel müşteridir. Onların beğenme kriterleri diğerlerinden farklıdır. Üstün Alman teknolojisi ve bu teknolojinin hayatımıza kazandırdığı sayısız ürün var. Örneğin su tüketiminde %60’a varan tasarruf sağlayan ürünler geliştiren Bosch yenilikçi ürünleriyle hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor. Bosch müşterisi ödüllü ürünler görmek ve satın almak istiyor. Yine Bosch müşterisi kaliteyi seviyor, güler yüzlü ilgili ve samimi satış personeli görmek istiyor.

Yaşarlar Beyaz Eşya 2017 yılında konsept Bosch mağazasını Bulancaklıların beğenisine sunmuştur. Amaç elektronikte ya da dayanıklı tüketimde en tatminkâr sonuçlarla müşterilerini memnun etmek. İşte bu sentez Yaşarlar Grup felsefesiyle harmanlandığında özlenen sonuçlara ulaşıyoruz.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Bosch Bulancak mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: 15 Temmuz Cad. No:75 Bulancak / GİRESUN
Telefon: 0533 911 58 06
E-posta: boschbulancak@yasarlargrup.com