Beko Kızılay / Ankara

beko

Beko Kızılay / Ankara

Beko Başkent şubemiz 2020 yılında kapılarını Ankaralı müşterilerimize açtı. Özel mağazacılık konsepti ile kısa sürede birçok Ankaralının ilgi odağı oldu. Milli müdafaa caddesinde Kızılay’ın göbeğinde ulusal ve uluslararası büyük markaların tam ortasında açılan mağazamızın önünden günde binlerce insan geçmekte ve doğal olarak yoğun bir müşteri kitlesine sahibiz. Dolmuş ve otobüs duraklarının toplandığı Güven Parka 30 adım. Özellikle resmi kurum ve kuruluşların personeli bizleri çok iyi tanımakta. Beko ürün kalitesi ve ürünlerini bilmeyen yok. Sizi mağazamızda öncelikle bir reklam standı karşılıyor. Dev reklam videolarının burada çok etkili olduğunu söylemeliyiz. Çünkü bu reklam panolarıyla kurulan iletişim gerçekten çok etkili ve kalıcı oluyor. Devamında önce rengarenk küçük ev aletleri ve açık mutfak konsepti ile müşterilerimizin ilgisini çekmeye çalışıyoruz. Sonrasında serüven başlıyor. Televizyonlar, buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, klimalar ve daha onlarca ürün…

550 metrekare aktif satış alanı ile toplamda iki katta sunum ve satış yapmaktayız. Konuya çok hâkim seçkin satış personelimizle yoğun bir tempoyla çalışmaktayız. Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdolabı deyince artık Beko diyor. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor. Ayrıca mağazamızın çok gösterişli bir bölümünde elektronik eşyanın yanında Grundigtelevizyonlar, Iphone ve küçük ev aletleri gibi özel stantlarımız da bulunmaktadır. Küçük ev aletlerimizi incelediğinizde sizin için mutlaka bir tanesini beğeneceğinize inanıyoruz.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Beko Başkent mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

İletişim

Adres: Kızılay Mah. Milli Müdafaa Cad. No:4 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 539 843 21 66
E-posta: kizilaybeko@yasarlargrup.com