Beko Balgat / Ankara

beko

Beko Balgat / Ankara

Beko Balgat şubemiz 2020 yılında kapılarını Ankaralı müşterilerimize açtı. Balgat’ın en merkezi yerinde herkesin gözünün önünde yaklaşık 400 metrekarelik aktif satış ve sunum alanına sahip gösterişli bir satış ve teknoloji merkezi. İçinde bölümlere ayrılmış yüzlerce ürün var. Müşteri kitlemiz çok elit ve kültürlü Ankaralılardan oluşuyor. İki büyük girişten oluşan mağazamız aydınlık ferah ve alımlı. Örneğin çok geniş bir televizyon izleme ve değerlendirme standımız var. Müşterilerimiz burada keyifle alacakları televizyonları test ediyor. Elektronik cihazlarda ne kadar başarılı ürünler sergilediğimizi izlemenizi çok istiyoruz.

Konuya çok hâkim seçkin satış personelimizle yoğun bir tempoyla çalışmaktayız. Beko markalı ürünler, Avrupa’nın toplam beyaz eşya pazarında ikinci, solo beyaz eşya pazarının ise lider markasıdır. Beko, Türkiye'de de beyaz eşya, solo, ankastre, küçük ev aletleri, iklimlendirme ve elektronik ürünleri ile hayatı kolaylaştıran global bir markadır. Hem kalitesi hem de fiyatlarıyla ve en önemlisi vizyonuyla ve geleceğe bakışıyla büyüklere kafa tutan Beko artık Türkiye pazarının en kıymetli markası olmuştur. Türk insanı buzdoabıdeyince artık Beko diyor. Beko servis ağının tüm yurda dağılmış yetişmiş servis ağı satışta önemli ve kuvvetli bir fark oluşturuyor.

Ayrıca mağazamızın çok gösterişli bir bölümünde elektronik eşyanın yanında Grundig televizyonlar, I-phone ve küçük ev aletleri gibi özel stantlarımız da bulunmaktadır. Küçük ev aletlerimizi incelediğinizde sizin için mutlaka bir tanesini beğeneceğinize inanıyoruz.

Hedefimiz satış sayısını artırmak daha çok insana ulaşmak ve sonuçta bölgemize olan katma değerimizi yükseltmektir. Kampanyalarla, ürün gamıyla, ayrıcalıklı ürün seçimleriyle ve müşteri dostu fiyatlarıyla Beko Başkent mağazamız sizi bekliyor. Bizi bu başarılara taşıyan saygıdeğer müşterilerimizi içtenlikle teşekkürler.

 

İletişim

Adres: Balgat Mah. Osmanlı Cad. No:1/A Çankaya / ANKARA
Telefon: 0539 843 21 44
E-posta: balgatbeko@yasarlargrup.com